KONST / Litografier / Färglitografi 14088174
nr 1408 8174
Färglitografi
Erik Olson, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad. 1978. Motivet: 23x31, yttermått inklusive ram: 41x47 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:17:28
19/7 19:02:03